שירותי בניית אתרים ושיווק באינטרנט

כיצד בונים חנות וירטואלית?

אחד היתרונות המובהקים ביותר של חנות וירטואלית על פני חנות אמיתית הוא העדר צורך במלאי וממילא חיסכון משמעותי בעלויות. עלות האחזקה של חנות וירטואלית היא זניחה ביחס לתועלת הוודאית שניתן להפיק ממנה.  גולשים בכלל ולקוחות פוטנציאליים בפרט חשופים אל המוצרים בכל מקום ובכל זמן.
 
אתר שיווקי אפקטיבי עושה  את העבודה מעצם קיומו בכלל ומקידומו בפרט. חנות וירטואלית מזמנת ומציעה מגוון עצום של מוצרים, אשר ניתן להיחשף אליהם, לרבות המפרטים הטכניים, המחיר והאפשרות להזמין אותם ישירו מהאתר.
 
בניית חנות וירטואלית היא מלאכתם של בוני אתרם ומעצביהם. כמו בחנות רגילה- יש חשיבות מכרעת לנראוּת המוצרים, לכן חשוב ושווה להשקיע בעיצוב. החנות הווירטואלית כולה היא חלון ראווה. חשוב ליצור הלימה בין ערך המוצר ויוקרתו ובין אופן העיצוב שלו.
 
חנות וירטואלית צריכה להיבנות כך שהמוצרים המוצגים והמוצעים בה ימותגו כמוצרים הטובים ביותר מסוגם. אם אנחנו, לדוגמה, משווקים משחקים לילדים, בחנות הווירטואלית שלנו אמורים להימצא המותגים רבי המוניטין של משחקים לילדים. עלינו למתג את עצמנו כחברה המספקת ללקוחותיה את המשחקים הטובים והחדשניים ביותר. עלינו להיתפס בתודעת הלקוחות הקיימים והפוטנציאליים כמי שהבחירה בנו היא טבעית ומתבקשת, בחירה בעדיפות ראשונה  ועליונה.
 

חשוב לפנות אל חברה מקצועית ומנוסה

על מנת לבנות חנות אפקטיבית חשוב לפנות אל חברה מקצועית ואמינה, המנוסה בבניית חנויות וירטואליות. עלינו לבקש דוגמאות לפני שאנחנו בוחרים. בניית חנות מחייבת ידע מקצועי רב. זכותנו וחובתנו לבקש המלצות על אודות חברה המועמדת לבנות את החנות שלנו. חשוב לבדוק ולברר אצל מי שברשותם חנויות.
 
לא די בעצם הימצאות החנות שלנו ברשת האינטרנט. עליה להיות מקודמת אל המקומות הראשונים במנוע החיפוש גוגל. השקעה בקידום היא אפוא תנאי הכרחי למיצובה ולמיתוגה של החנות שלנו. שוו לנגד עיניכם חנות הממוקמת בקצה  סמטה ללא מוצא לעומת חנות הנמצאת סמוך לכיכר המרכזית של עיר הבירה. הדבר הגרוע ביותר שעלול לקרות לחנות וירטואלית הוא לא להיראות, להיבלע, להידחק לשוליים.
 
חנות וירטואלית היא תכנה. בתוכנה גלומות אפשרויות שונות. מאחר שאנחנו, כבעלי החנות, רוצים למכור כמה שיותר, ומאוד רוצים שהרכישה תתבצע באמצעות האתר, בחנות הווירטואלית, עלינו לכלול בה מנגנון לסליקת כרטיסי אשראי מאובטח ומוגן.
 
החנות כוללת את המוצרים הנחשפים לגולשים, מערכת לניהול התוכן של החנות וחבילת אחסון שלה. על פי רצוננו, החנות מחולקת לקטגוריות שונות, אפשרות מבצעים והטבות, הנחות, חיפוש מוצרים ועוד. מערכת הניהול מאפשרת הוספת פריטים וגריעתם, עדכונם. מאחר שחשוב שהחנות תשמור על רזולוציה טובה של כל אחד מהפריטים בה חשוב שהיא תאוחסן ברמה  גבוהה אצל שרת חזק ושיהיה לה גיבוי אוטומטי באופן שוטף וקבוע.
 
בשורה התחתונה: הבנייה הטכנית של החנות אינה מסובכת, ודאי לא למי שמאומנים ומיומנים בבניית חנויות וירטואליות, אבל אתם, כבעלי האתר וממילא גם כבעלי החנות, צריכים להשגיח כל הזמן על כך שבחנות יימצאו כל המוצרים שאתם מבקשים למכור וכי כל מי שמחפש מוצר מסוים יוכל לאתר אותו ללא קושי, להזמינו  ולשלם בעבורו באתר. בהצלחה!

יצירת קשר: