שירותי בניית אתרים ושיווק באינטרנט

עזרי שיווק מתקדמים

 
קיימת תחרות גדולה בין רוב העסקים, ולכן חשוב מאוד להשתמש בעזרים שונים לפרסום ושיווק העסק. עזרים אלו יעזרו בפעולות של שימור לקוחות קיימים וגיוס לקוחות פוטנציאליים חדשים. כיום, שימוש בעזרי שיווק מתקדמים, כמו למשל מערכת דיוור, שליחת SMS לתפוצת אנשים, בניית דפי נחיתה מעודדי פעולה ובנייה של אתר אינטרנט תדמיתי ושיווקי מוגדרים בגדר חובה אצל רוב בעלי העסקים. 
 

מערכת דיוור- משווקים בקלות

אחת המערכות היעילות ביותר שמאפשרות מגוון פעולות שיווק ופרסום של העסק היא מערכת הדיוור האלקטרוני. אם עד היום חשבתם שהדואר האלקטרוני מיועד לתכתובות עם לקוח זה או אחר או קבלת מיני פרטים מספקים, בוודאי תהיו מופתעים לשמוע שנכון להיום מערכת הדיוור האלקטרוני נחשבת אחת מכלי העזר המתקדמים ביותר בשוק השיווק והפרסום העסקי. אמנם אנשים רבים מתבלבלים בין המשמעות של האי-מייל שלהם לבין מערכת דיוור אלקטרוני, אך בעוד האי מייל שלכם נועד בעיקר לתכתובת שונות, מערכת הדיוור מאפשרת מגוון פעולות פרסומיות, שיווקיות ומנהלתיות. מערכת זו משווקת בצורה ישירה את כל המסרים אותם אתם מעוניינים להעביר לקהלי יעד מסוימים. 
 

דוגמאות לפונקציות של המערכת

אם עדיין לא הבנתם מה ההבדל בין האי מייל אותו אתם שולחים, לבין האפשרויות של מערכת הדיוור, בוודאי תהיו מופתעים לקרוא אודות חלק מהפעולות הבאות אותן ניתן לבצע דרך מערכת זאת:
  • ניוזלטר- ניתן לשלוח עיתון או עלון חדשותי של העסק שלכם באמצעות המערכת ורשימת תפוצה של לקוחות קיימים ולקוחות פוטנציאליים שהסכימו לקבל את דבר הדואר שלכם. כאן תוכלו להחליט שעיתון זה יישלח לקהל יעד מוגדר בתדירות קבועה מדי תקופה ויכלול כל מיני מאמרים, מדריכים, מבצעים ללקוחות קיימים וחידושים עולמיים שונים.
  • השקת מוצר או שירות באמצעות המייל- כאן ניתן לשלוח עלונים או ברושורים מעוצבים שמפרסמים מוצר או שירות חדש של העסק שלכם. העלון ילוו בתמונה של המוצר, ברשימת תועלות של המוצר ללקוח, במחיר מבצע מיוחד ובכותרת קופירייטינג מזמינה.
  • מבצעי דואר- יש אפשרות לשלוח מבצעי דואר ללקוחות קבועים. מבצעים בהם רק הלקוחות הקבועים מקבלים הנחה קבועה על מוצרי או שירותי החברה.
  • דואר ניהולי- משלוח דואר שכולל את כל הקשור אל קבלות, חשבוניות, גבייה, אישורי הזמנה וכל הקשור אל הניהול והחשבונאות של העסק ולקוחותיו. המשלוח יכול להיות מיידי ועל ידי כך להוביל את הלקוח להבין שמדובר על עסק או איש מקצוע רציני ביותר שיודע כיצד לארגן את כל העניינים הכספיים בצורה המהירה והיעילה ביותר.
 
לסיכום, אחד מאותם עזרי שיווק שמוגדרים כחובה על ידי כל עסק היא מערכת הדיוור האלקטרונית. מערכת זו מאפשרת פרסום ושיווק מהיר וקל וזאת על ידי שליחת ניוזלטר, הקמה של קבוצות תפוצה מפולחות, מעקב אחר כל דבר שנשלח אל הלקוח, שיפור השירות, שימור לקוחות והרשימה עוד ארוכה.
 

יצירת קשר: