שירותי בניית אתרים ושיווק באינטרנט
דף הבית >> מאמרים >> ניהול מועדון לקוחות
 

אקטיב מייל, מערכת הדיוור הטובה ביותר למועדון הלקוחות שלכם

לא מעט בעלי עסקים מחפשים מערכת דיוור נוחה, על מנת שיוכלו לנהל את מועדון הלקוחות שלהם, להודיע על מבצעים, ואף לשמור על קשר מסוג אישי יותר -  כמו שליחת הודעות יום הולדת והצעת מבצעים מיוחדים. היום ידוע, כי הלקוח הנאמן הוא הלקוח החשוב ביותר - כי הוא גם מפיץ את בשורת הארגון הלאה, כך שההשקעה היא משתלמת. אין ספק כי שימור לקוחות ויצירת מצב בו אתם כל העת נמצאים אי שם במודעות שלהם – יש לה השפעה גדולה על הצלחת העסק, לא פחות מאשר שיווק והרחבת היקף הלקוחות החדש שלכם. אחת השיטות היעילות ביותר לשלוט על רשימת דיוור באופן נוח, פשוט ויעיל היא באמצעות שליחת ניוזלטר או הודעות SMS ללקוחות קיימים.
 

שימוש במערכת מיוחדת

כמובן שמערכת דיוור אלקטרוני והודעות SMS היא לא מערכת שבה אתם צריכים לנסח כל פעם הודעה אישית לכל לקוח. מדובר על מערכת שאליה אתם מזינים הודעה מסוימת - ויכולים לשלוח לכל הלקוחות שלכם. יתרה מזו, באמצעות מערכת הדיוור תוכלו לבחור לשלוח הודעה רק לחלק מרשימת הדיוור שלכם, לפי חתכים (פילוח) של קהל היעד (נשים/גברים, צעירים/מבוגרים. חיילים, סטודנטים וכיו"ב). 
אפשר גם לנהל מערכת דיוור שתפעל על מנגנון אוטומטי לחלוטין. מנגנון זה יעיל במיוחד כדי לשלוח הודעות SMS ללקוח כשיש לו אירוע מיוחד כמו יום הולדת. השליטה עצמה במערכת היא פשוטה מאד, ולא דורשת שום ידע טכני. המערכות יכולות לכלול היום ללא שום בעיה אלפי מספרי טלפון, וההודעות עצמן נשלחות תוך מספר שניות.
 

זה הזמן לקדם את עצמכם

באמצעות שליחת ניוזלטר או הודעות SMS אתם תוכלו לא רק לשמר את הלקוחות הנאמנים שלכם - אלא להפוך גם צרכנים שהצטרפו למועדון הלקוחות - ללקוחות נאמנים. לאט לאט אתם תרגישו כיצד יש לכם יותר לקוחות, יותר מחזורי מכירות בעסק, וכיצד אתם מצליחים להתפתח לקהל יעד חדש. צרו קשר כבר עכשיו עם חברה מקצועית שתוכל לספק לכם את מערכת דיוור לשליחת ניוזלטרים והודעות SMS, ותראו תוצאות תוך זמן קצר!

יצירת קשר: