שירותי בניית אתרים ושיווק באינטרנט
דף הבית >> קידום אתרים >> קידום אתרים בגוגל
 

קידום אתרים בגוגל

בתחרות גוברת על כל מילת חיפוש, מיקום גבוה בתוצאות מנועי החיפוש ובראשם גוגל, הינו הכרחי. גוגל הוא מנוע החיפוש הפופלרי והדומיננטי באינטרנט כיום. אנחנו בסמארט סייט מציעים חבילת קידום אתרים בגוגל, התהליך מורכב ממספר שלבים:

שלב 1 - הגדרת מטרות תהליך האופטימיזציה
  • הגדלת התנועה האורגנית ממנועי החיפוש לאתר.
  • שיפור מיקומי מילות מפתח תחרותיות במיוחד.
  • שיפור תדמית ומוניטין המותג.
  • הגדלת כמות הלידים מתנועה ממנועי החיפוש

שלב 2 - מחקר מילות מפתח, שוק ומתחרים
גיבוש מילות המפתח המתאימות ביותר לקידום האתר בגוגל, זהו השלב החשוב ביותר בתהליך. חלוקתם מילות המפתח ל "דפי נחיתה" באתר. מחקר שוק ומתחרים מובילים, אילו מילות מפתח בחרו, אסטרטגיית קידום ועוד..

שלב 3 - ביקורת תשתיות וקוד האתר
בדיקת קוד האתר וביצוע שינויים והגדרות - META לכלל דפי האתר - title , description, keywords ,ריכוז את תשומת הלב של מנועי החיפוש אל דפי התוכן של האתר.

שלב 4 - אופטימיזציה לתוכן האתר וטיפול בתוכן סמוי וגלוי
הטמעת מילות המפתח בקוד האתר, שינויים קוסמטיים בתוכן על מנת להביא אותם למצב אופטימאלי עבור גוגל ומנועי החיפוש.
 
שלב 5 -
שיפור הפופולאריות- Link Popularity
בניית תוכנית להשגת קישורים איכותיים וממקורות מגוונים: רישום לאינדקסים, קישורי מאמרים, קישורים היוצאים מבלוגים, קישורי פוטר הדדיים ולא הדדיים, קישורים מדפים פנימיים, כתיבה בפורומים, בניית פרופיל ותדמית ברשתות חברתיות, בניית בלוג מקצועי המותאם ליעדים שיווקיים עסקיים.

שלב 6 – מעקב, דיווח ושיפור מתמיד
מעקב אחר תהליך קידום האתר, שיפור מיקומי דפי האתר במילות מפתח, דיווח חודשי של כמות קליקים ממנועי חיפוש תוך התפלגות מילות מפתח.קידום עסקים - קידום אתרים בגוגל

אחד הכלים האפקטיביים ביותר כיום בעבור בעלי עסקים לצורך קידום עסקים – הוא משיכת גולשים לאתר האינטרנט שלהם, בעזרת שיטות מתקדמות לקידום אתרים בגוגל.

הנתונים מדברים בעד עצמם: לגוגל יש יותר מ-90 אחוז חשיפה בישראל וברוב מדינות העולם האחרות הנתונים דומים. על פי הסקרים האחרונים, כמעט כל אדם במדינה מכיר את מנוע החיפוש המצליח ונוהג לעשות בו שימוש לעתים קרובות על מנת למצוא מידע. בעלי עסקים חייבים כיום לבנות ולתחזק אתר אינטרנט איכותי ושימושי, על מנת לתקשר עם הלקוחות וקהל היעד שלהם, שמחפשים מידע ברשת לעתים תכופות.
 
לאחר שהקמתם אתר שכזה, עולה כמובן השאלה, כיצד לגרום לגולשים להגיע אליו. ישנן דרכים רבות לייצר מודעות לקיומו של האתר – כשהשיטה הטובה והבדוקה מכולן היא קידום אתרים בגוגל בתוצאות החיפוש האורגניות, זאת בניגוד לקידום ממומן בפרסום. יש כמובן הגיון גם בפרסום בתשלום בגוגל ככלי לצורך קידום עסקים, אבל הוא אינו מהווה תחליף להשקעה בהשגת מיקומים בתוצאות החיפוש עצמן, שמבטיחות לכם זרימת קהל קבועה.

על מנת לקדם את האתר שלכם בגוגל, מומלץ להיעזר בשירותיה של חברה מתמחה, כזו שרכשה ניסיון מוכח בשטח בפרויקטים שונים של קידום אתרים בגוגל. האלגוריתם על פיו נקבעים מיקומי האתרים בגוגל מורכב מעשרות פרמטרים שונים, ומשתנה תכופות. חברה מקצועית מקפידה ללמוד ולהתעדכן כל העת במבנה האלגוריתם של מנוע החיפוש, ולהתאים את הפעולות שהיא מבצעת על מנת לשפר את מיקומי האתר.
 
באופן כללי – ניתן לומר כי המיקום בגוגל מושפע משלושה גורמים מרכזיים: הראשון הוא מבנה האתר עצמו, שצריך להיות מותאם ככל האפשר לקריאה וסריקה על ידי הרובוטים של גוגל שמבקרים בו. השני הוא הטקסטים שבאתר – גוגל קובע את ההפניות לחיפושים בהתאם לטקסט שכותב המחפש ומידת התאמתו לטקסטים שבאתר שלכם. הנושא השלישי הוא איכות / פופולאריות האתר, שנקבעת בעיקר על ידי כמות ואיכות האתרים האחרים אשר מקשרים אליו. חברות המתמחות קידום ושיווק אתרים ועסקים באמצעות גוגל – עוסקות בכל שלושת הפרמטרים הללו, במטרה לשפר אותם על העת ולזכות ביתרון מול המתחרים.

יצירת קשר: