שירותי בניית אתרים ושיווק באינטרנט
דף הבית >> מאמרים >> תוכנה לשליחת סמס
 

תוכנה לשליחת הודעות SMS ככלי שיווקי אפקטיבי

תוכנה לשליחת הודעות  SMS  מהמחשב הביתי שלכם היא המצאה נפלאה אשר הפכה בתקופה האחרונה לפופולארית מאוד בקרב חברות רבות ברחבי העולם, והיא מספקת שיטה גמישה ואמינה ליצירת SMS אשר מאפשר לכתוב ולשלוח הודעות טקסט לרשימת תפוצה גדולה של מספרי קשר, בצורה סלקטיבית או אישית מהמחשב לרשת כל טלפון סלולרי בעלויות מינימאליות. 
 
זו עובדה ידועה שכיום, חלק גדול מאוד מהתקשורת היומיומית של אנשים ברחבי העולם היא דרך כתיבת מיילים, ושליחת SMS . אלו הם כלים פופולאריים מאוד שדרכם ניתן לייעל תהליכים ולקצר זמן תגובה עם עלויות זניחות. שימוש במיילים הוא אפשרי רק במידה והאדם אליו אתם שולחים הודעה נמצא ליד המחשב. אולם, איך תוכלו לשלוח מייל לטלפון הנייד שלו? ואם יש לכם רשימת תפוצה של מאות או אלפי אנשים ואתם רוצים ליידע אותם במבצע חדש או בקמפיין שיוצא מחר לחנויות או לפרסום ברשתות המדיה השונות?
 

יתרונות שליחת SMS באמצעות התוכנה

היתרון הגדול ביותר של התוכנה לשליחת SMS  היוצרת ושולחת הודעות טקסט מהמחשב לאדם אחד או קבוצה של אנשי קשר, הוא שניתן לעשות זאת בקלות ובנוחות מרבית, מאחר וזוהי פלטפורמה המאפשרת יצירה ושליחה של הודעות טקסט מהמחשב לקבוצה של משתמשים בטלפונים ניידים באמצעות שימוש בטלפונים חכמים מבוססי Windows או Pocket PC ו-GSM ובטלפונים סלולריים מבוססי טכנולוגיית מכשירי הטלפון.  שימוש בתוכנה הוא התשובה הנכונה להגיע ללקוחות בית העסק בקלות, במהירות ובתקציב קטן, יחסית לכל האופציות האחרות הקיימות כיום בשוק.
 

למי מתאימה מערכת לשליחת הודעות SMS?

הרבה מאוד אנשים שוגים במחשבה כי ניתן לשלוח SMS  בצורה חינמית דרך המחשב. אכן יש כלים חינמיים אשר ניתן להוריד באינטרנט, אך רוב האנשים מגלים לאחר תקופת שימוש קצרה ביותר ובדיעבד, כי כלים אלו מוגבלים ביכולות שלהם ולא מתאימים לשימוש נרחב, אם בכלל. לדוגמא: הכלים החינמיים אינם יכולים לתת מענה של שליחת הודעות סמס לכל הרשתות, והם יכולים לתמוך רק ברשת סלולרית אחת או שתיים לכל היותר, בנוסף כמות ההודעות שניתן לשלוח דרכם היא מוגבלת ומתברר בסוף ש"לא מחלקים כסף ברחוב", ובכדי לקבל כלי איכותי ומקצועי יש לרכוש מערכת לשליחת SMS מתאימה אשר אכן תיתן את המענה הנדרש לביצוע המשימות.

במערכות לשליחת הודעות SMS משתמשים גופים ממשלתיים, עסקים גדולים ומוסדות רבים במגזר הפרטי, אשר יצירת הקשר הנוחה באמצעות SMS  חוסכת להם זמן, כוח אדם ומשאבים רבים, וכוללת בין היתר את: 
 
משרדי הממשלה.
הבנקים הגדולים בישראל – פועלים, דיסקונט, לאומי, מרכנתיל ועוד.
חברות ביטוח ועסקים – כלל, הראל, מגדל ועוד.
חברות נדל"ן. 
חברות הייטק.
מוסדות בריאות כגון: קופ"ח מכבי, קופ"ח כללית, קופ"ח מאוחדת ועוד. 
מוסדות חינוך.
 
 
תוכנה לשליחת SMS  היא הכלי השיווקי היעיל ביותר
התוכנה המותקנת במחשב הופכת אותו להיות כלי נייד מעולה ליצירת קמפיין שיווקי שימושי המאפשר ליצור תקשורת עם עובדים, חברים, קרובים, בני משפחה, שותפים עסקיים ועוד.

מגוון האפשרויות לשימוש יעיל הוא אינסופי:
הודעות מבנקים, חברות ביטוח, פיננסים.
ברכות לחגים.
ברכות לימי הולדת.
הזמנה לאירועים חברתיים כולל תזכורות.
הזמנה לפגישות עסקים מרובות משתתפים.
עדכוני מחירים, תקציבים, וכדומה.
מידע על מוצרים חדשים, הנחות, מבצעים מיוחדים.

יצירת קשר: