שירותי בניית אתרים ושיווק באינטרנט

אפליקציות ככלי שיווקי

 
האפליקציות מילאו את חיינו והפכו אותם לנוחים ונעימים הרבה יותר. אין נושא בעולם שאין עבורו אפליקציה, החל מאפליקציות פנס, דרך אפליקציות פעילות גופנית ודיאטה, אפליקציות בריאות שונות וכך גם אפליקציות בעולם הפיננסים.
 
כמעט כל אדם משתמש כיום במכשיר חכם בישראל, והמכשיר החכם באמת עושה לנו את החיים קלים הרבה יותר. אחד התחומים שבהם המכשיר החכם עשה מהפכה של ממש זהו מסחר בבורסה. הבורסה היא עולם ט, הכל קורה כאן ועכשיו וכל שניה שווה המון, המון כסף. הצורך להיות מחובר, מעודכן ומתואם בכל רגע נתון היא חיוני למי שמסחר בבורסה והמכשירים החכמים שחררו את הברוקרים, מנהלי ההשקעות ואפילו את המשקיעים עצמם מכבלי המחשב. היום הכל נעשה ממכשיר הסלולר, בכל זמן ובכל מקום, בטח בכל מה שנוגע אל מסחר בבורסה.
 

אפילקציות פיננסים

בעולם הפיננסים יש המון אפליקציות המשמשות את כלל האוכלוסיה וכך גם אנשי מקצוע רבים. החל מאפליקציות הבנק שמיועדות לציבור הפרטי, דרך מחשבונים שונים, אפליקציות שסורקות מניות והרשימה עוד ארוכה. האפליקציה מאפשרת להשאר מעודכן כל הזמן, עד השניה האחרונה של הערות ומהרגע הראשון שמתעוררים בבוקר. 
 
האפליקציות לא שינו את חוקי המשחק, אלא הן הפכו אותו לנגיש הרבה יותר גם לאנשים שכבר הייתה להם נגיעה לתחום אך גם לכאלה שלא. היום הרבה יותר קל להיות מעורב בנעשה, מה שמטבע הדברים מושך אל התחום עוד ועוד אנשים. 
 
שוק ההון שבמשך שנים היה תחום למביני עניין בלבד, הפך להיות עולם שסודותיו נגישים לכולם וכל שצריך הוא להוריד אפליקציה, להכנס לאתר ולקבל את כל המידע שדרוש.
 
האפליקציות הפיננסיות מילאו תפקיד חשוב בהורדת חסמי כניסה רבים, כמו גם חסמי התנהלות למי שכבר בפנים.
 

WIN WIN

המפרסמים כבר הבינו מזמן את גודל הפוטנציאל שטמון במשתמשי האפליקציות השונות וכראיה ניתן לראות שהסלולר כמדיום לפרסום הולך ותופס תאוצה תוך שהוא נוגס בחלק הולך וגדל של עוגת הפרסום. אפליקציות הן זירות שמאד ממקדות את רמת הקשב של המשתמש. בשונה מרצועת פרסומות למשל, שבמהלכה רמות ההגנה של הצופה גבוהות, במהלך שימוש באפליקציה הגולש מאד פתוח לזרימה של אינפורמציה, אחרי הכל הוא נכנס אל האפליקציה בכדי לקבל דבר מה שחשוב לו. במקרה כזה, ציר הגישה אל הגולש פתוח וידידותי מאי פעם וזאת ההזדמנות שלכם להעניק לו את שחסר לו, ממש לאותו גולש ספציפי.
 
בשונה ממדיה אחרים, האפליקציות מציעות פלטפורמה הניתנת לפילוח ברזולוציה מאד גבוהה מה שאומר שאפשר למקד את הפרסום באופן מאד ספציפי ולהתאים לכל גולש בדיוק את מה שהוא זקוק לו, על בסיס נתונים הניתנים לאיסוף.
 
הפרסום הממוקד שאותו מאפשרת האפליקציה מקיים מצב שבו שני הצדדים מרוויחים, שכן בשונה ממצבים אחרים שבהם אנחנו כקהל נחשפים למגוון גדול של פרסומות שכלל אינן רלוונטיות לנו, במקרה הזה ניתן יהיה להעניק ערך מוסף אמיתי לגולש.

יצירת קשר: