שירותי בניית אתרים ושיווק באינטרנט
דף הבית >> מאמרים >> התאמות SEO לטאבלט
 

התאמות SEO לטאבלט


SEO לטאבלט ומוביילתחום ה SEO הוא אחד מכלי השיווק המשמעותיים ביותר שיש כיום און ליין. שיווק און ליין הולך ותופס תאוצה והיום מהווה את אחד מאצעי השיווק המשמעותיים ביותר עבור עסקים בכל סדרי הגודל מכל תחומי השוק.
 
SEO הוא למעשה תחום העוסק בפעולת קידום אתרים במנועי חיפוש. תפקידו של תחום זה הוא לסייע לאתרים השונים לתפוס פוזיציות כמה שיותר גבוהות בעמוד תוצאות החיפוש. מנוע החיפוש מדרג את האתרים השונים בהתאם למידת הרלוונטיות שלהם, כפי שהוא אמד אותה, למילת החיפוש ועל בסיס זה נקבע סדר הופעת האתרים בהזנת הביטוי לחיפוש.
 
כשגולש מגיש ביטוי לחיפוש הוא מקבל חלונות רבים של תוצאות חיפוש רלוונטיות. לעיתים זה יכול להגיע גם למליונים רבים של עמודי אינטרנט שונים. חלון תוצאות החיפוש במחשב מציג בין עשר לשתיים עשרה תוצאות רלוונטיות, כאשר תוצאות החיפוש הממוקמות במעלה העמוד מקבלות את מירב החשיפה ועם גלילת העמוד מטה, כל מודעה תחתונה יותר מקבלת פחות ופחות חשיפה. כמות החשיפות צונחת בפחות מחצי בעמוד תוצאות החיפוש ולעמוד השלישי כמעט כבר אף אחד אינו מגיע. משמעות הדבר היא שהתחרות קשה, קשה מאד. עקרונות ה SEO הם הכלי הטוב ביותר של בעל האתר להתמודד עם התחרות הזו ולשפר את המיקום שבו יופיע האתר שלו.
 
השימוש בסמארטפונים, באייפדים וב ipad mini שינה את צורת הגלישה שלנו והצריך התאמות מצידן של חברות האינטרנט השונות בכדי למקסם את הפלטפורמה ואת הפוטנציאל הגלום בה. מאחר ומסך המחשב גדול משמעותית ממסך הסמארטפון וגם ממסכו של ipad mini אינפורמציה רבה עלולה ללכת לאיבוד, פשוט בגלל הבדלי גדלים. הדבר הוביל לביצוע התאמות של עמדי אינטרנט לגדלים החדשים ואיתם גם התאמות שונות של השיווק שלהם. 
 
הטאבלט נכנס לא מזמן לשימוש שלנו ובמהרה הפך להיות לפתרון המועדף של משתמשים רבים. הוא בין המחשב הנייד למכשיר הנייד ומעניק את כל פונקציות השימוש הנוחות תוך אספקת מסך גדול יחסית לשימוש, אך קטן דיו לנשיאה במשקל זעום.
 

התאימו את האתר שלכם
 

בגלל נתוני השימוש הגבוהים במכשירי ipad mini כל בעל אתר שלא רוצה להפסיד גולשים רבים כל כך חייב לבצע את ההתאמנות הנדרשות. בגלל הבדלי הרזולוציה אתרים שאינם מותאמים מאבדים המון מידע בתהליך העברת המסרים באמצעות מדיום שאין התאמה אליו. כמובן שאם האתר לא עובר טוב דרך המדיום החדש, הגולש ינטוש אותו במהירות מקסימלית, אם בכלל יכנס אל האתר מראש. הדרך הטובה ביותר להגיע אל קהל היעד באמצעות המדיום החדש היא דרך ביצוע ההתאמות הנדרשות. למעשה, הדבר טריוויאלי עד כדי כך שתבניות אתרים שניתן לרכוש כיום כחלופה לעיצוב מותאם באופן אישי מגיעות גם הן בגרסאות אדפטיביות כך שהאתר מגיע עם אופציה מבונית של אדפטיביות לסלולר ול ipad mini.
 

יצירת קשר: